14 grudnia 2021

Podziękowania - Szlachetna Paczka

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, wrażliwość, wielkie serce i otwartość na drugiego człowieka. Zebrane dary oraz rzeczy zakupione z zebranych pieniędzy zostały przekazane pani Teresie w Weekend Cudów, czyli 12.12.2021r.
Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat - czyjś świat. Warto odkrywać w sobie radość pomagania, radość bezinteresownego dzielenia się sobą oraz swoim czasem. Cieszymy się, że tak ogromna grupa społeczności szkolnej  zaangażowała się w pomoc innym. Wasza postawa zasługuje na wielkie uznanie. DZIĘKUJEMY!

Edyta Kirszyńska
  Justyna Dąbrowska