21 października 2023

Ślubowanie klas 1

My uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie

uroczyście ślubujemy:

- Dbać o honor szkoły, godnie ją reprezentować oraz znać, szanować i wzbogacać jej tradycje.

- Być dobrym Polakiem, znać i szanować tradycje swojej Ojczyzny.

- Pilnie i systematycznie zdobywać wiedzę na miarę swoich możliwości.

- Swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość sobie, rodzicom i nauczycielom.

- Okazywać należny szacunek koleżankom, kolegom i dorosłym.

- Wszędzie zachować postawę godną ucznia naszej szkoły.

Tymi słowami 13 października 2023 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie. Nie sposób było oderwać oczu od dzieci, które świetnie prezentowały się w stroju galowym i z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie  przysięgi uczniowskiej na Sztandar Szkoły.

Po ślubowaniu każdy dostąpił zaszczytu Pasowania na Ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Panią Dyrektor Sylwię Andruszczyszyn.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów!
Niech zapał do nauki nigdy Was nie opuszcza, a radości dzieciństwa towarzyszy uśmiech i dobry humor!