24 marca 2023

Międzynarodowy Projekt Językowy

Plakat promujący Międzynarodowy projekt językowy

AIESEC to pozarządowa organizacja non- for- profit, jedna z największych międzynarodowych organizacji studenckich. Działa w ponad 120 krajach i skupia prawie 100 tysięcy członków. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych, seminariach, projektach i wolontariacie.

Nasza szkoła podjęła współpracę z Komitetem Lokalnym AIESEC POLSKA przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Już 15 maja 2023 roku będziemy gościć wolontariuszy z Boliwii, Tajwanu i Kazachstanu. Przez 6 tygodni, poprowadzą oni szereg warsztatów o wyzwaniach kulturowych, ekonomicznych, społecznych i ekologicznych współczesnego świata.
Współpraca z AIESEC w ramach programu Global Volunteer umożliwia szkołom, takim jak nasza, współpracować z młodymi ludźmi z całego świata. A uczniom pozwala doświadczać różnorodności kulturowej jak również jest świetnym sprawdzianem własnych umiejętności językowych.
Więcej informacji o programie Global Volunteer znajduje się na profilu szkoły w aplikacji Facebook: Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II | Warsaw | Facebook