10 stycznia 2024

Modernizacja

Drodzy Rodzice,

wymiana instalacji grzewczej i węzłów cieplnych w naszej szkole wkracza w ostatnią fazę. W czasie ferii zostaną wymienione ostatnie grzejniki w salach 75, 68, w szatni i świetlicy szkolnej. Po feriach skończy się więc przenoszenie uczniów do innych sal i cała instalacja będzie działała bez zakłóceń. W ostatnich dniach przed feriami, przenoszę zajęcia z dwóch sal na drugim piętrze, gdzie są stare grzejniki, do innych pomieszczeń szkolnych.
Zwracam się również do Państwa z prośbą o rozmowę z dziećmi, aby nie zakręcały regulatorów ciepła przy grzejnikach. Jest to częsta sytuacja w ostatnich dniach. Niestety taka zabawa może spowodować uszkodzenie działającego kaloryfera.
Aura w ostatnich dniach nie ułatwia prac wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, ale cieszymy się, że po feriach we wszystkich pomieszczeniach modernizacja cieplna zostanie ukończona.

Sylwia Andruszczyszyn